Jak każdy Trener Personalny może robić to co kocha, mieć więcej czasu dla siebie oraz swojej rodziny

i co zrobić, aby zbudować dochodowy Biznes w rosnącej Branży Fitness?

Kliknij przycisk Umów Rozmowę. Wypełnij krótki formularz kontaktowy. Porozmawiamy i ja lub ktoś z mojego zespołu pokaże Ci, w jaki sposób możesz Nauczyć się, jak Zostać Trenerem Pierwszego Wyboru, Optymalizować Trening lub przejść drogę do Otrwarcia Własnego Studia Treningowego.

(Niezależnie Od Tego w Jakim Pracujesz Kraju, w Jak Dużej Aglomeracji oraz Nawet Jeżeli Inne Metody, Kursy i Szkolenia Nie Przyniosły Zamierzonych Rezultatów)

Zaufało nam

+0 osób

Otrzymaliśmy ponad

+0 opinii

Wypełnij formularz, aby dowiedzieć się, w jaki sposób jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Wypełnij formularz

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda na kontakt
Zgoda marketingow
Administratorem Twoich danych osobowych jest UG2BS sp. z o.o.
Administratorem Twoich danych osobowych jest UG2BS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku (80-369) przy ul. KOŁOBRZESKA 69B/11 wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000621140, REGON: 364604859, NIP: 5842750247 (dalej: my). Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO, w zakresie organizacji webinaru, konferencji lub zakupu przez Ciebie naszych usług oraz art 6 ust. 1 lit. f RODO tj. nasze prawnie uzasadnione interesy w zakresie kontaktu na Twoje żądanie, marketingu naszych usług oraz wysyłki newslettera, jeśli zdecydowałeś/aś się go otrzymywać. Odbiorcami Twoich danych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym, o ile jest to niezbędne w celu świadczenia na naszą rzecz usług i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie (m.in. w zakresie gSuite). Dane osobowe posiadane przez nas przetwarzane będą przez okres: a) w przypadku przetwarzania danych dla realizacji naszych uzasadnionych interesów – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu; b) w przypadku przetwarzania danych w celu realizacji umowy (webinar, konferencja, usługa) – do momentu jej zakończenia oraz przez okres konieczny dla zabezpieczenia ew. roszczeń. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Możemy transferować Twoje dane poza terytorium EOG, tj. do USA na podstawie standardowych klauzul umownych. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twoich praw związanych z prywatnością, zawsze możesz napisać e-maila do naszego Inspektora Ochrony Danych – Damiana Klimasa na adres: kontakt@ugot2bestrong.pl

Opinie klientów

"Po 30 latach przenoszenia żelaza z punktu A do punktu B w pionie i poziomie i mając 46 lat nie sądziłem, że można jeszcze zaliczyć taki progres w zakresie: siły całkowitej, siły eksplozywnej, mocy i szybkości. Jestem zachwycony i bez względu czy na mistrzostwa trafie i na nich coś osiągnę okres pracy z Maćkiem to najlepsza rzecz jaka mi się przytrafiła w pracy z trenerem i pracy z ciężarami."

Maciej
Teliszewski

"Szkolenie Optymalizacja Treningu odmieniło zupełnie moje podejście do treningu i zarządzania czasem. Maciek na szkoleniu pokaże Ci, w jaki sposób możesz zarabiać 3-4 razy więcej lub jak pracować 3-4 razy mniej. Stosuję jego system od 4 lat i szczerze nie wiem mam pojęcia, jak mogłem kiedyś siedzieć na siłowni z klientami po 8-10h.."

Adam
Golonkiewicz

"Optymalizacja Treningu to najbardziej użyteczne szkolenie tematyczne na jakim byłem. Pomimo faktu, iż nie prowadzę dużo treningów personalnych z zakresu fitnessu/motoryki, to dzięki szkoleniu złapałem mnóstwo pomysłów na zarządzanie swoim biznesem, a przede wszystkim na zarządzanie czasem treningowym nie tylko swoich podopiecznych, ale również własnym. Polecam zarówno starym wyjadaczom w grze, jak i świeżakom, którzy dopiero stąpają na tym rynku i czują się osaczeni przez nadmiar wiedzy"

Łukasz
Truskolawski

Zanim umówisz rozmowę, potrzebujesz więcej informacji?

Copyrights 2023 - Wszelkie prawa zastrzeżone UGot2BeStrong
chevron-down