Koniec promocji za:
00
dni
00
godzin
00
minut
00
sekund
Koniec promocji za:
00
dni
00
godzin
00
minut
00
sekund

MENTORING TRENINGOWY

Do końca promocji pozostało:
00
dni
:
00
godzin
:
00
minut
:
00
sekund

Kurs, który jest dostępny TYLKO dla absolwentów Optymalizacji Treningu.

Jeśli to nie Ty - wybacz ale nie przyjmę Cię do tego grona.

Wejdź na jeszcze wyższy poziom dzięki ciągłej edukacji i zderzaniu pomysłów i doświadczeń z całą grupą takich jak Ty.  
Poszerz horyzonty i umocnij wiedzę z zakresu:

- metodyki treningu 
- marketingu i reklamy 
- prehabilitacji i pracy z urazami
- budowania marki osobistej i skalowania biznesu trenera
- treningu specjalistycznego jak przygotowanie motoryczne 
- psychologii pracy z drugim człowiekiem oraz elementów wpływu i perswazji 

Co składa się na zestaw Mentoringu?

  1. Wykład teoretyczny w celu omówienia problemu [WYKŁAD]
  2. Wideo z omówieniem tematu na żywych przykładach. Znajdziesz tutaj również przykładowe treningi czy schematy rozwiązań. [CASE STUDY]
  3. Zadanie do wypełnienia w formie wideo do przećwiczenia/ skryptu do wypełnienia. Twoja praca z zadaniem z drugiego tygodnia. [ZADANIE DOMOWE]
  4. Sesję Q&A na żywo na platformie Zoom - gdzie wszyscy się widzimy, a ja odpowiadam na pytania i rozwiewam wątpliwości. [LIVE Q&A]
  5. Dostępu do prywatnej społeczności trenerów na DISCORD, gdzie kontynuujemy dyskusje i dzielimy się spostrzeżeniami oraz osiągniętymi wynikami. [GRUPA DISCORD]

Pewnie już się widzieliśmy ale przedstawię się jeszcze raz :)
Nazywam się Maciej Bielski i dziś mogę powiedzieć, że jestem spełnionym trenerem personalnym, właścicielem studia treningowego w prestiżowej lokalizacji w Sopocie na Hipodromie oraz z czego jestem bardzo dumny szczęśliwym mężem mojej pięknej żony Joanny Bielskiej i tatą trójki cudownych córeczek Liliany, Anieli oraz Bianki.
Zaszczytem dla mnie będzie zostać Twoim sensei'em w Dojo Mistrzów Treningu

Od zawsze moim celem było sprawić, aby moi klienci osiągali rezultaty, jakich pragną. 


Tego samego życzę Tobie!

Wierzę, że nasza praca jest bardzo ważna. Najszybszą opcją na poprawę warsztatu i możliwości to czerpanie z doświadczenia innych.
Wcześniej sam czerpałem od gigantów z za granicy i najpierw testowałem na sobie a potem na innych.
Widziałem różnicę co rozumiem i widzę - dlatego od zawsze dzieliłem się moimi wskazówkami oraz sposobami na poprawę treningu z kolegami i koleżankami z branży.

Wszystko zaczęło się w 2011 roku od bloga, następnie pisałem posty na mediach społecznościowych i artykuły do czasopism branżowych. Kolejny krok to szkolenia na żywo i wystąpienia na konferencjach gdzie zawsze pojawiał się ten niedosyt.. bo na pytania przeznaczone było maksymalnie 15 do 30 minut. 

Gdy pytań zaczęło pojawiać się więcej niż czasu na udzielanie odpowiedzi, za namową znajomych z branży postanowiłem przeznaczyć czas.. i krok po kroku spisać oraz nagrać instrukcje, które mają szybko i klarownie pomóc Tobie podnieść swoje kompetencje na wyższy poziom.

Tak powstał pomysł na projekt mentoringu, gdzie tematy i zagadnienia z którymi mierzy się każdy trener będą miały zarówno odpowiednią wagę jak i czas na rozwiązanie. 

Dlaczego powstał ten projekt?

Moi uczniowie dzięki optymalizacji treningu zarabiają dwa lub trzy razy więcej. Pracują mniej. Mają czas na swoje pasje.

Kurs Optymalizacja Treningu powstał po to, abyś mógł lub mogła stać się trenerem pierwszego wyboru. Czyli trenerem, który w swoim mieście i siłowni jest niezaprzeczalnie numerem jeden jeśli chodzi o wyniki i zarobki z racji na to, że pracuje ułożonym i sprawdzonym przez lata systemem. 

Teraz gdy już opanowałeś PODSTAWOWE ELEMENTY mojego systemu pracy - czas na wyższą szkołę jazdy i wejście na poziom mistrzowski.
Mentoring to najlepsza i najszybsza forma na doszkolenie się i rozwinięcie w takich kwestiach jak: praca z kontuzjami, programowanie treningu pod sport i wymagających podopiecznych, zaawansowane formy treningu specjalistycznego. 
Ale to nie wszystko ponieważ każdy z moich absolwentów wie, że należy również dbać o swój wizerunek i marketing oraz budować mocną markę osobistą, która pozwala następnie na dalsze skalowanie biznesu trenera.

Wszystkie pytania, które miałeś lub miałaś ale nie udawało się dostać jednoznacznej odpowiedzi - tutaj znajdą swoje rozwiązanie w następnych miesiącach. 

Gdybyś mógł dzięki tym rozwiązaniom
już od przyszłego tygodnia

1
Zmniejszyć swój czas pracy o ⅓ bez tracenia przychodu 
2
Zwiększyć stawkę za Twoją godzinę pracy o minimum 50% 
3

Odzyskać energię na czas z najbliższymi i/lub hobby, czy dalszy rozwój

Wiedza z 23 lat ciągłej edukacji

posortowana i przygotowana w formie, która nie zostawia dalszych znaków zapytania

Każdy temat omawiany jest na kilku poziomach: 

Wykład teoretyczny

Przypadki i przykłady

Praktyka do przerobienia

Dyskusja i Q&A na żywo 

Niektóre z tych tematów zgłębiałem przez ponad 10 lat...
- teraz moje doświadczenie masz na wyciągnięcie ręki. 

Chciałbym, abyś Ty mógł dotrzeć do tych samych rozwiązań znacznie szybciej.

ZACZNIJ JUŻ TERAZ

Zostaw konkurencję daleko w tyle i dołącz do:
MENTORINGU w 
dojo mistrzów treningu
Do końca promocji pozostało:
00
dni
:
00
godzin
:
00
minut
:
00
sekund

14 dni Gwarancji

Zapisz się już dziś i sam lub sama zobacz. Jeśli szkolenie nie przypadnie Ci do gustu lub po prostu nie będziesz w stanie odważyć się, aby spróbować rzeczy tam zawarte - daj znać. 
 
Zwrócę Twoje pieniądze. Bez żadnych dodatkowych pytań.

Najczęściej zadawane pytania

Kurs jest przyznawany na zawsze. Jedynie dostęp do społeczności na Discord jest ograniczony czasowo do 3 miesięcy w ramach zakupu kursu, później masz możliwość przedłużyć członkostwo w formie subskrypcyjnej.

Nie. Materiały to kolejne stopnie wtajemniczenia i będą odkrywały się z każdym kolejnym tygodniem i miesiącem. 
Uczysz się i realizujesz wszystko we własnym tempie. Jeśli potrzebujesz pomocy - zawsze znajdziesz ją w naszej społeczności na prywatnej grupie. 

Jak najbardziej, masz prawo zwrócić kurs do 14 dni od dnia zakupu. Bez podawania powodu zwrócimy Ci pieniądze.

Oczywiście. Otrzymasz ją po zakupie na swoją skrzynkę mailową.

Masz pytania?

Potrzebujesz pomocy? Chcesz dopytać o szczegóły?

Wypełnij poniższy formularz lub napisz na kontakt@ugot2bestrong.pl

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda na kontakt
Zgoda marketingowa
Administratorem Twoich danych osobowych jest UG2BS sp. z o.o.
Administratorem Twoich danych osobowych jest UG2BS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku (80-369) przy ul. KOŁOBRZESKA 69B/11 wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000621140, REGON: 364604859, NIP: 5842750247 (dalej: my). Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO, w zakresie organizacji webinaru, konferencji lub zakupu przez Ciebie naszych usług oraz art 6 ust. 1 lit. f RODO tj. nasze prawnie uzasadnione interesy w zakresie kontaktu na Twoje żądanie, marketingu naszych usług oraz wysyłki newslettera, jeśli zdecydowałeś/aś się go otrzymywać. Odbiorcami Twoich danych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym, o ile jest to niezbędne w celu świadczenia na naszą rzecz usług i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie (m.in. w zakresie gSuite). Dane osobowe posiadane przez nas przetwarzane będą przez okres: a) w przypadku przetwarzania danych dla realizacji naszych uzasadnionych interesów – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu; b) w przypadku przetwarzania danych w celu realizacji umowy (webinar, konferencja, usługa) – do momentu jej zakończenia oraz przez okres konieczny dla zabezpieczenia ew. roszczeń. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Możemy transferować Twoje dane poza terytorium EOG, tj. do USA na podstawie standardowych klauzul umownych. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twoich praw związanych z prywatnością, zawsze możesz napisać e-maila do naszego Inspektora Ochrony Danych – Damiana Klimasa na adres: kontakt@ugot2bestrong.pl
Copyrights 2023 - Wszelkie prawa zastrzeżone UGot2BeStrong
chevron-down