Koniec promocji za:
00
dni
00
godzin
00
minut
00
sekund
Koniec promocji za:
00
dni
00
godzin
00
minut
00
sekund

KURS OPTYMALIZACJA TRENINGU

Do końca promocji pozostało:
00
dni
:
00
godzin
:
00
minut
:
00
sekund

Naucz się, jak być trenerem, który ma czas i równocześnie żyje na wysokim poziomie finansowym i jest faktycznie zadowolony z zycia

Kurs pomoże Ci zrozumieć, w jaki sposób stać się trenerem pierwszego wyboru, utrzymać klientów na długie lata, wyciągnąć maksymalny dochód z każdej godziny, którą spędzasz w pracy oraz osiągnąć niezależność i poczucie bezpieczeństwa. W wyniku czego sam lub sama zdecydujesz, czy chcesz mieć więcej pieniędzy, czy więcej czasu lub jedno i drugie.

Dlaczego ten kurs jest inny?

Od 12 lat pracuję jako trener i szkoleniowiec. Do tej pory pomogłem 1755 trenerom personalnym zdobyć kwalifikację w zawodzie, zostać trenerem pierwszego wyboru, optymalizować trening lub otworzyć własne studio.  

Trenowałem Michała Materlę (MMA, Ju-Jitsu) i Natalię Partykę (para olimpijkę Tenis Stołowy)

… oraz trenowałem ludzi, którzy startowali na Igrzyskach Olimpijskich i ParaOlimpijskich, walczyli w UFC, czy grają w Ekstraklasie Polskiej Piłki Nożnej

Nazywam się Maciej Bielski i dziś mogę powiedzieć, że jestem spełnionym trenerem personalnym, właścicielem studia treningowego w prestiżowej lokalizacji w Sopocie na Hipodromie oraz z czego jestem bardzo dumny szczęśliwym mężem mojej pięknej żony Joanny Bielskiej i tatą trójki cudownych córeczek Liliany, Anieli oraz Bianki.

Ale nie zawsze tak było...

Od zawsze byłem buntownikiem szukającym lepszego sposobu na trenowanie moich podopiecznych. Tak powstała metoda UGot2BeStrong, którą przez ostatnie 12 lat doskonaliłem i testowałem pracując z blisko 500 klientami indywidualnymi, zawodowymi sportowcami, ciężarowcami, lekko atletami, piłkarzami z Ekstraklasy oraz celebrytami, jak m.in. Julia Wieniawa oraz olimpijczykami.

Jestem praktykiem z wiedzą akademicką. Ukończyłem AWFiS w Gdańsku, na której następnie spełniałem się w roli wykładowcy. Byłem nauczycielem w szkole podstawowej, gdzie zrozumiałem potrzeby dzieci oraz rodziców, czyli osób, które nam trenerom najczęściej przychodzi trenować na co dzień.

Pracowałem na jednej z pierwszych siłowni sieciowych - Pure Fitness, gdzie w szybkim czasie zaledwie kilku miesięcy zostałem trenerem pierwszego wyboru. To tam w zaledwie miesiąc pozyskałem klientów na ponad 100 treningów personalnych. To tam zacząłem tworzyć i doskonalić mój system pracy z klientami, do którego i Ty drogi kolego lub droga koleżanko, już za chwilę możesz uzyskać dostęp.

Dzięki czemu drogę, która mi zajęła 12 lat, przejdziesz w znacznie krótszym czasie w zamian za stosunkowo niewielką inwestycję.

Jestem założycielem jednego z pierwszych Crossfit Boxów w Polsce i pierwszego w Trójmieście. To tam zrozumiałem, jak prowadzić biznes oraz poznałem plusy i minusy licencjowanego "spota".

Jestem autorem licznych artykułów w Body Challenge, Trainer, Men's Health, Women's Health oraz wielu innych pism i blogów branżowych.

Od wielu lat pracuję z profesjonalistami, dlatego opiniowałem takie książki m.in. jak pozycja Kelly'ego Starrett'a czy Mike'a Boyle'a.

To co od zawsze było moim celem, to sprawić, aby moi klienci osiągali rezultaty, jakich pragną.

Wierzę, że nasza praca jest bardzo ważna, dlatego od zawsze dzieliłem się moimi wskazówkami oraz sposobami na optymalizację treningu z kolegami i koleżankami z branży. Kiedyś, pracując na sieciowych siłowniach. Następnie odpowiadając na prywatne wiadomości na Instagramie czy podczas licznych podcastów, gdzie jestem zapraszany, aby podzielić się swoją wiedzą.

Gdy pytań zaczęło pojawiać się więcej niż czasu na udzielanie odpowiedzi za namową znajomych z branży postanowiłem przeznaczyć czas i krok po kroku spisać oraz nagrać instrukcje, które mają pomóc być może i Tobie podnieść swoje kompetencje na wyższy poziom.

Dlaczego powstał ten kurs?

Moi klienci dzięki optymalizacji treningu zarabiają dwa lub trzy razy więcej. Pracują mniej. Mają czas na swoje pasje. Mają więcej zapytań od potencjalnych klientów niż możliwości, aby z każdym pracować na żywo lub za pośrednictwem internetu. 

Kurs Optymalizacja Treningu powstał po to, abyś mógł lub mogła stać się trenerem pierwszego wyboru. Czyli osobą, którą Twoi klienci docelowi rozważają jako pierwszą osobę, z którą chcą się skontaktować, aby poznać możliwości współpracy.

Kurs Optymalizacja Treningu powstał również po to, aby wyposażyć Cię w wiedzę, która niezależnie od miejsca, w którym jesteś - czy pracujesz na "etacie" na "sieciówce", czy korzystasz z "ryczałtów" pracując w jednym lub kilku miejscach ze swoimi podopiecznymi, czy pracujesz w premium klubie lub prowadzisz własne studio treningowe wyposażyć Cię w praktyczną wiedzę, w taki sposób, abyś mógł lub mogła osiągnąć to co określasz mianem sukcesu w naszej branży.

Wiem, co czujesz, bo sam tam byłem

Ciągłe przemęczenie, bo pracujesz przez cały dzień. Masz klientów rano, czasami już od 6:00, w trakcie dnia oraz późnym wieczorem.

Powoli zaczynasz się wypalać, a nie tak miało być.

Odczuwasz opór przed zwiększeniem stawek, nie wiesz jak to zrobić, a czujesz, że Twoja jakość pracy na to zasługuje.

Paraliżuje Cię planowanie treningów, bo każdy oczekuje co innego, a nie zawsze chce zapłacić cenę za rezultaty.

Czujesz strach i niepewność o jutro.

Brakuje Ci wiary we własne kompetencje, jednocześnie wiesz, że masz na sobie wysoką odpowiedzialność za sukcesy Twoich klientów.

Jest niepewność finansowa, bo Twój biznes się nie rozwija, a Twoje zarobki od dłuższego czasu stoją w miejscu lub rosną zbyt wolno.

...i być może to wszystko kończy się tym, że nie masz czasu na swoje treningi, nie masz czasu na założenie rodziny, chcesz mieć więcej czasu dla swojego partnera lub partnerki lub wiesz, że robisz to wszystko kosztem swoich dzieci, odpisujesz na każdego smsa w kilka minut i masz poczucie, że zawsze musisz być na zawołanie, a klienci... 

...klienci odwołują treningi na ostatnią chwilę i nie raz na jakiś czas, ale zbyt często. Grafik jest dziurawy, czujesz, że tracisz czas i pieniądze i zaczynają się być może pojawiać czarne myśli: "NIe zasługuję na dane stawki, na danych klientów..."

Dla kogo jest ten kurs?

Dla osób, które chcą podnieść swoje stawki na treningach, ale nie wiedzą, jak skutecznie to zrobić.

Dla trenerów, którzy chcą zrozumieć, jak skutecznie pozyskiwać nowych klientów.

Dla tych z nas, którzy chcą pracować mniej i jednocześnie nie zmniejszać swoich zarobków.

Dla kolegów i koleżanek z branży, którzy wierzą w misję bycia skutecznym trenerem i chcą po prostu być lepszym trenerem dla swoich podopiecznych.

Dla tych, którzy są bliscy wypalenia zawodowego.

Dla osób pragnących poznać skuteczne i sprawdzone metody treningowe. Od praktyka, który był w miejscu w którym jesteś i teraz jest w miejscu w którym chcesz być, a nie chcą kolejnej wiedzy czy kursu od "instagramowego celebryty".

Dla trenerów, którzy chcą pracować efektywniej nie z jedną, ale chcą nauczyć się jak pracować z dwoma, trzema lub czterema osobami na jednej godzinie za tą samą stawkę i którzy chcą wprowadzić treningi semi-personalne.

Dla osób, które chcą poprawić komunikację z klientem i szybciej układać plany treningowe korzystając z gotowych i sprawdzonych instrukcji krok po kroku.

Jakie efekty da ci kurs optymalizacja treningu?

Poznasz sprawdzone i skuteczną metodę na zwiększenie swoich zarobków. Trenerzy, którzy skorzystali z kursu, zwiększyli swoje zarobki nawet 3-krotnie lub 4-krotnie zaledwie kilka miesięcy po skorzystaniu z kursu! Nie wierzysz? Sprawdź opinie!
SPRAWDŹ OPINIE
Na moim przykładzie oraz moich trenerów zrozumiesz, jak szybciej układać plany treningowe, jak urozmaicić trening i jak dobrze dobrać stopień trudności do danej osoby, tak aby Twoi podopieczni osiągali ponadprzeciętne rezultaty. Dzięki czemu zostaną z Tobą na wiele następnych lat. Tak jak i ze mną, gdzie moich klientów trenuję średnio 7 lat.
Zrozumiesz, jak pozyskiwać więcej klientów niż możesz obsłużyć.
Dowiesz się, jak uwolnić osoby z listy rezerwowej i jak w tę samą ilość czasu pracy mieć większe wyniki finansowe oraz stale zadowolonych klientów.
Pokażę Ci, jak nie wypalać siebie na rzecz innych.
Nauczę Cię, jak wprowadzić treningi semi personalne.
Dowiesz się, jak poprawić komunikację, dzięki czemu będziesz mieć lepsze podejście do klienta.
Uzyskasz lepszą organizację pracy. Sam traciłem od 10 do 20 godzin każdego tygodnia, Ty nie musisz.
Będziesz mieć czas na regenerację po treningach.
Poprawią Ci się relację z partnerem, partnerką lub rodziną, bo będziesz dostępny, mniej sfrustrowany i będziesz mieć więcej czasu na to co ważne.
Osiągniesz znacznie mniejszy poziom stresu, zmęczenia, dzięki czemu będziesz się cieszyć większym spokojem.
Będziesz lepiej kontrolować i wykorzystywać swój czas.
Osiągniesz lepszy mindset, który nie będzie Cię blokował w osiąganiu celów.
Usystematyzujesz wiedzę, a wszystko to co robisz, nabierze odpowiedniej struktury.

Optymalizacja treningu, to nie jeden kurs. To system, który zaprowadzi cię z miejsca, w którym jesteś, do miejsca, w którym chcesz być.

DO CZEGO OTRZYMASZ DOSTĘP

#KURS 1

Metodyka treningowa i jej zastosowanie w praktyce

Dzięki temu kursowi nauczysz się:
najprostszego i najbardziej efektywnego sposobu na pracę w treningu personalnym
w jaki sposób planować treningi, by móc pracować z wieloma osobami na raz
jak zarządzać procesem treningu, w celu uzyskania maksymalnych efektów

"Optymalizacja Treningu to najbardziej użyteczne szkolenie tematyczne na jakim byłem. Pomimo faktu, iż nie prowadzę dużo treningów personalnych z zakresu fitnessu/motoryki, to dzięki szkoleniu złapałem mnóstwo pomysłów na zarządzanie swoim biznesem, a przede wszystkim na zarządzanie czasem treningowym nie tylko swoich podopiecznych, ale również własnym. Polecam zarówno starym wyjadaczom w grze, jak i świeżakom, którzy dopiero stąpają na tym rynku i czują się osaczeni przez nadmiar wiedzy"

Łukasz Truskolawski
Trener jiu jitsu, Ojciec, Urban Jiu Jitsu, Białystok
#KURS 2

Metodyka i modele programowania

Dzięki temu kursowi nauczysz się:
jak uprościć dobór ćwiczeń wg metod fizjologów sportowych
jak planować celową rotację rodzajów wysiłku, by unikać przeciążeń i kontuzji
jak zadbać o długoletni progres klienta i brak nudy

Maćka obserwuje już od wielu wielu lat i to właśnie jego wiedzę wykorzystuje w pracy z podopiecznymi. 

Bardzo podoba mi się luźny styl przekazywania wiedzy przez Macieja.
Co najważniejsze dla mnie, informacje, które tam zdobyłem, zdecydowanie ułatwiły moją pracę z podopiecznymi i pozwoliły zdecydowanie szybciej układać plany.

Maciej pokazał mi, że planowanie może być zdecydowanie prostsze, a jednocześnie skuteczne. 

Korzystałem z wcześniejszych szkoleń, skorzystałem z tego i wiem, że będę uczestniczył w kolejnych. Dla mnie Maciek to sam top trenerów i szkoleniowców.

Paweł Warmuz
Trener Personalny, właściciel studia Warmuzownia
#KURS 3

Modelowanie progresji i regresji

Dzięki temu kursowi nauczysz się:
jak zadbać o odpowiednie narzędzia w pracy z danym typem człowieka
co zrobić w momencie zatrzymania progresu klienta
jak dużo masz możliwości na to, aby wymusić zmiany na ludzkim ciele

Gdybyś mógł dzięki tym rozwiązaniom
już od przyszłego tygodnia

1
Zmniejszyć swój czas pracy o ⅓ bez tracenia przychodu 
2
Zwiększyć stawkę za Twoją godzinę pracy o minimum 50% 
3

Odzyskać energię na czas z najbliższymi i/lub hobby, czy dalszy rozwój

TO ILE BYŁOBY TO DLA CIEBIE WARTE?

Ale to jeszcze nie wszystko,
otrzymasz również dostęp do:

#KURS 4

Psychologia pracy trenera

Dzięki temu kursowi nauczysz się:
jak stawiać warunki klientowi, aby rozliczać się pakietowo z góry oraz uzyskiwać zgodę na trenowanie indywidualne kilku osób na raz i wiele więcej.
jak zadbać o efekty swoich podopiecznych pokazując im ścieżkę, dzięki której się angażują i nawet odrabiają “pracę domową”.
jak zmienić pracę trenera w dochodowy biznes z czasem dla Ciebie i na Twoje życie.

"Największa korzyść z kursu - optymalizacja własnej pracy - dbam o potrzeby swoich klientów ale też bardziej dbam o swoje, mam tu na myśli wprowadzenie sztywnych zasad dotyczących płatności oraz wyznaczenie godzin pracy. Nie przyjmuje na zbyt późne godziny, jak to miało miejsce kiedyś. 

Lepiej też mi się programuje treningi, wiem, co mogę ze sobą łączyć i jak programować, aby dbać o rozwój klienta i nie zanudzać go."

Ewa Pióro
Trenerka personalna, Tarnów
#KURS 5

Jak prowadzić trening semi personalny

Dzięki temu kursowi nauczysz się:
zwinnego zarządzania czasem i przestrzenią w treningu semi personalnym (z kilkoma osobami w tym samym czasie) bez poczucia przeciążenia
jak jednocześnie pracować z ludźmi o różnych potrzebach i poziomach zaawansowania
jak maksymalnie wykorzystać efektywność swojego czasu

Po zastosowaniu rozwiązań z kursu pracuje około 12-18h tygodniowo, co daje mi 2-3h dziennie.

Teraz moja stawka godzinowa to 200-360 zł zależnie od tego, ile jest osób w danym momencie na sali i zależy jaki mają pakiet.

Największe korzyści jakie widzę po kursie, to przede wszystkim czas na życie, nagle mogę wyjść ze znajomymi na spontaniczna kawę, mogę po pracy jeszcze coś zrobić, nawet pojechać za miasto na spacer ale przede wszystkim mogę wciąż trenować zawodowo. Bo czym jest 3h pracy w ciągu dnia? Idealne, aby dbać o regenerację po swoich treningach.

Szymon Dziuba
Reprezentant Polski 4x400m, Trener Personalny
#KURS 6

Kurs efektywnego grupowania klientów

Dzięki temu kursowi nauczysz się:
jak dobierać ludzi w pary i mikro grupy, aby zwiększyć swoje zarobki i efektywność treningów dla każdego podopiecznego
jak poradzić sobie z różnymi typami osobowości podopiecznych, aby nie rozbijali Twojego planu, a równocześnie byli zaangażowani i zaopiekowani
jak zapewnić sobie maksymalny komfort w pracy

Gym Spot Luzino prowadzę od 2019 r. Połączyłem w jednym miejscu trening personalny, dietetykę kliniczną oraz fizjoterapię, gdzie podopieczny może liczyć na kompleksową opiekę.
Jednak w pewnym momencie wraz z Krystianem natrafiliśmy na ścianę w postaci ograniczonego czasu pracy, a chcieliśmy dotrzeć do większej ilości osób i zarabiać więcej.
 

Punktem zwrotnym było szkolenie Macieja na temat Optymalizacji Treningu Personalnego.

To zmieniło dużo. Z tygodnia na tydzień zaczęliśmy przyjmować większe ilości osób, łączyć je w grupy, jednocześnie nie tracąc na jakości usług. Dzięki temu widzimy, że nasi podopieczni chętniej ćwiczą, motywują się nawzajem do przychodzenia na zajęcia, nie ma zbędnej niezręcznej ciszy na sali i wszyscy na tym zyskują. Szczerze mogę polecić to szkolenie każdemu trenerowi, zarówno tym początkującym, jak i doświadczonym.

Konrad Zieliński
Trener Personalny, Fizjoterapeuta, właściciel GymSpot Luzino

CZEGO JESZCZE POTRZEBUJESZ?

#KURS 7

Psychologia pracy z klientem

Dzięki temu kursowi nauczysz się:
jak zmaksymalizować utrzymanie klientów, równocześnie zapewniając sobie stałe i wysokie zarobki
co robić, aby dbać o swój interes i jednocześnie dawać maksimum efektywności swojemu podopiecznemu
jak zbudować społeczność ludzi, którzy są Twoimi fanami, dzięki którym płacisz swoje rachunki, a oni przynoszą Ci kolejnych klientów

Dzięki temu wszystkiemu będziesz w stanie pracować robiąc to, co kochasz i:

Działać na swoich zasadach i aktywnie kształtować swoją przyszłość - zarówno pod kątem wolnego czasu, jak i zarobków 
Efektywnie zarządzać portfolio swoich klientów, przez co masz realny wpływ na wyższe zarobki i krótszy czas pracy 
Kontrolować w szybki i klarowny sposób, na jakim poziomie są Twoi klienci, dzięki czemu wiesz, co robić dalej i w którym kierunku prowadzić trening

Co o moich rozwiązaniach sądzą inni trenerzy, którzy z nich skorzystali?

Od samego początku bardzo podobało mi się praktyczne podejście do tematu treningu oraz treściwa i konkretna gadka. Optymalizacja najbardziej wpłynęła na moje podejście do klientów i zagadnienia zwanego treningiem. Dzięki radom Maćka uwierzyłem w siebie i od razu wprowadziłem w życie udzielone wskazówki.
Dzięki strategii, jaką Maciej stosuje u siebie odzyskałem zapał i chęci do pracy z ludźmi. Mało tego, moje zarobki się podwoiły.

Po zmianie trybu pracy oraz odzyskaniu czasu dla rodziny zainwestowałem w większe i bardziej profesjonalne studio treningu personalnego, które daje mi ogromny fun. Sam zacząłem znowu trenować z zapałem (nawet wróciłem do startów w BJJ), mam więcej czasu dla rodziny i na odpoczynek.

Polecam Optymalizację, gdzie dostaniecie praktyczne narzędzia do rozwoju które po wprowadzeniu zapewnią lepszą jakość treningu i zarobku, bo z samej pasji nie da się utrzymać rodziny, czy podnosić swoich kompetencji.

Odbyłem mnóstwo szkoleń w różnych szkołach i z różnymi Trenerami, które dały mi niewymierne efekty. Teraz wybieram tylko wartościowe szkolenia, które mogą podnieść mój warsztat pracy, a na pewno jednym z nich jest szkolenie Optymalizacja Treningu, szczerze polecam biorąc pełną odpowiedzialność za swoje słowa.

Dawid Kędziora Trener Personalny,
Ojciec, Pantera Jiu Jitsu Stargard, właściciel HBC Studio

Szkolenie z optymalizacji treningowej u Macieja już dawno przykuło moją uwagę, dlatego wykorzystałem pierwszą możliwą okazję, żeby się na nim pojawić.

Mimo znajomości warsztatu prowadzącego, szkolenie było dla mnie dużym zaskoczeniem i wniosło nową jakość do mojej pracy- a co ważniejsze- skłoniło mnie do zmiany podejścia.

Zrozumienie różnych zmiennych treningowych pozwoliło na maksymalną optymalizację mojej pracy z klientami, co przełożyło się na zmianę modelu pracy. Odszedłem od klasycznych zajęć 1 na 1 na rzecz małych grup.
To był strzał w 10. Moi podopieczni mają jeszcze więcej motywacji do pracy, kiedy mają towarzystwo, a ja mam większe pole do manewru, jak chodzi o życie prywatne, bo nie spędzam już kilku godzin ciągiem na siłowni.

Jeżeli szukasz czegoś, co będzie powiewem świeżości i nie boisz się wyzwań, to szkolenie z optymalizacji jest właśnie dla Ciebie

Jeremiasz Jaworowski,
Trener Personalny BT Gym i trener BJJ Berserkers Team Szczecin, Zawodnik BJJ, Szczecin

Szkolenie z zakresu Optymalizacji Treningu pomogło mi zarówno w strategii biznesowej, jak i w skuteczniejszym planowaniu  treningów. Metody treningowe, jakie pokazał Maciek, dały mi możliwość lepiej trafiać w potrzeby zarówno sportowców, jak i tych, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i jakość życia. Wskazówki z zakresu doboru odpowiednich narzędzi, jak i objętości treningowej są niezbędnym narzędziem w mojej codziennej pracy. 

Jakub Borowski
Athletic Training Łódź, Trener personalny, ojciec, zawodnik koszykówki 3x3

Ile jest warte dla Ciebie dodatkowe
20 wolnych godzin w tygodniu?

Na co byś je wykorzystał?

Po przeszkoleniu ponad 1500 trenerów personalnych…

Wiem, że więcej czasu dla siebie, to jedna z bardziej pożądanych rzeczy

Wiedza z 22 lat ciągłej edukacji

spakowana dla Ciebie do opanowania i wdrożenia w 6 tygodni

Chęć

Pasja

Studia

Praca .. Życie

Tyle właśnie trwało - zanim nauczyłem się WSZYSTKIEGO, co chcę Wam przekazać.

Chciałbym, abyś Ty mógł dotrzeć do tych samych rozwiązań znacznie szybciej.

MAM DLA CIEBIE COŚ JESZCZE WYJĄTKOWY BONUS
NA DOBRY POCZĄTEK NASZEJ INTERNETOWEJ ZNAJOMOŚCI

BONUS

Wsparcie i prowadzenie

6 Tygodni grupowego wsparcia / mentoringu i Q&A

1 x w tygodniu masz godzinną sesję ze mną i resztą kursantów na omówienie progresu / pytania i odpowiedzi / zastosowania rozwiązań z kursu
Otrzymasz wsparcie i wyjaśnienie kwestii, które mogą Cię blokować
Poznasz się z ludźmi, którzy jak Ty chcą być najlepszymi trenerami
Rozwiejesz swoje wątpliwości, które mogą zatrzymać Cię przed podejmowaniem działania

Ile byłoby dla Ciebie warte…

1

aby uzyskać podwojenie Twoich zarobków i/lub skrócenie czasu pracy o połowę?

2

Czy chcesz mieć pełen grafik i listę oczekujących klientów, nawet w wakacyjne miesiące?

ZACZNIJ JUŻ TERAZ

Zostaw konkurencję daleko w tyle i weź udział w:
Kursie Optymalizacja Treningu
Do końca promocji pozostało:
00
dni
:
00
godzin
:
00
minut
:
00
sekund

Nie możesz sobie pozwolić na całą płatność?

Dostępna opcja rozłożenia ceny kursu na:

14 dni Gwarancji

Zapisz się już dziś i sam lub sama zobacz. Jeśli szkolenie nie przypadnie Ci do gustu lub po prostu nie będziesz w stanie odważyć się, aby spróbować rzeczy tam zawarte - daj znać. 
 
Zwrócę Twoje pieniądze. Bez żadnych dodatkowych pytań.

Najczęściej zadawane pytania

Kurs jest przyznawany na zawsze. Jedynie dostęp do społeczności na Discord jest ograniczony czasowo do 3 miesięcy w ramach zakupu kursu, później masz możliwość przedłużyć członkostwo w formie subskrypcyjnej.

Tak. Wszystkie materiały są dostępne od razu, więc tempo pracy będzie zależało od Ciebie.

Tak, nawet kupując kurs na raty otrzymujesz dostęp do pełnego kursu.

Jak najbardziej, masz prawo zwrócić kurs do 14 dni od dnia zakupu. Bez podawania powodu zwrócimy Ci pieniądze.

Oczywiście. Otrzymasz ją po zakupie na swoją skrzynkę mailową.

Masz pytania?

Potrzebujesz pomocy? Chcesz dopytać o szczegóły?

Wypełnij poniższy formularz lub napisz na kontakt@ugot2bestrong.pl

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda na kontakt
Zgoda marketingowa
Administratorem Twoich danych osobowych jest UG2BS sp. z o.o.
Administratorem Twoich danych osobowych jest UG2BS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku (80-369) przy ul. KOŁOBRZESKA 69B/11 wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000621140, REGON: 364604859, NIP: 5842750247 (dalej: my). Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO, w zakresie organizacji webinaru, konferencji lub zakupu przez Ciebie naszych usług oraz art 6 ust. 1 lit. f RODO tj. nasze prawnie uzasadnione interesy w zakresie kontaktu na Twoje żądanie, marketingu naszych usług oraz wysyłki newslettera, jeśli zdecydowałeś/aś się go otrzymywać. Odbiorcami Twoich danych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym, o ile jest to niezbędne w celu świadczenia na naszą rzecz usług i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie (m.in. w zakresie gSuite). Dane osobowe posiadane przez nas przetwarzane będą przez okres: a) w przypadku przetwarzania danych dla realizacji naszych uzasadnionych interesów – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu; b) w przypadku przetwarzania danych w celu realizacji umowy (webinar, konferencja, usługa) – do momentu jej zakończenia oraz przez okres konieczny dla zabezpieczenia ew. roszczeń. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Możemy transferować Twoje dane poza terytorium EOG, tj. do USA na podstawie standardowych klauzul umownych. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twoich praw związanych z prywatnością, zawsze możesz napisać e-maila do naszego Inspektora Ochrony Danych – Damiana Klimasa na adres: kontakt@ugot2bestrong.pl
Copyrights 2023 - Wszelkie prawa zastrzeżone UGot2BeStrong
chevron-downcheckmark-circle