UGot2BeStrong

Przeznaczyłem ponad 22 lata na edukację i 13 lat na praktykowanie zawodu nauczyciela oraz trenera, aby pokazać Ci, jak być skutecznym przy minimalnym nakładzie pracy. 
Dużo ważniejsze jest nie to CO robisz - tylko JAK to robisz. 
 
UGot2BeStrong, to autorski system treningowy, który stworzyłem, aby każdy człowiek niezależnie od wieku mógł z satysfakcją patrzeć w lustro i cieszyć się zdrowiem.

Zaufało nam

+0 osób
SPRAWDŹ DLACZEGO

Otrzymaliśmy ponad

+0 opinii
SPRAWDŹ OPINIE

Czego potrzebujesz?

Mało kto, ma dzisiaj mnóstwo wolnego czasu - a każdy chce być zdrowy, silny, sprawny i wyglądać i czuć się wyśmienicie bez żadnego odzienia. 
Co jeśli Ci powiem, że to wszystko jest na wyciągnięcie ręki - tylko musisz przełknąć najpierw jedną rzecz. 
NIKT NIE ZROBI TEGO ZA CIEBIE. 
Śmiało, możesz szukać dalej magicznych rozwiązań, które na koniec prowadzą do powrotu do punktu wyjścia. 

Zdrowe, silne, sprawne i atletyczne ciało to jedna z niewielu rzeczy na tym świecie, której nie da się kupić. 
Musisz na nią zapracować. 

Aby Twój plan się powiódł potrzebujesz 3 rzeczy: 
Co potrzebujesz? 
- Uwierzyć, że robić mniej to robić więcej (JAKOŚĆ  a nie ILOŚĆ) 
- Zarezerwować sobie 3 do 4 godzina tygodniu na pracę z własnym ciałem (w końcu to jedyny wehikuł, który nosi Cię przez całe życie) 
- Zacząć i zainwestować w siebie - bo niestety ale nic się nie zmieni, jeśli Ty tego nie zmienisz. 

Co jeszcze Ci się przyda.. 
Wsparcie i sprawdzone rozwiązania. 
Potrzebujesz przewodnika.
Potrzebujesz kogoś, kto jest praktykiem. Kto pracował z tysiącami trenerów i setkami podopiecznych. Jest wielce prawdopodobne, że szukasz kogoś, z kim klienci pracują kilka lat, a nie przez kilka treningów.
 
Być może szukasz kogoś, kto Cię rozumie. Kto udzieli praktycznych wskazówek. Kogoś, kto sam pokonał wiele trudności.
Kogoś, kto krok po kroku zabierze Cię z miejsca, w którym jesteś do realizacji Twojego celu i życia w ciele atlety. 

Jeśli tak - to dobrze trafiłeś! 
Zobacz jak możemy Ci pomóc. 
 

Uczę jak:

Zadbać o własne ciało

Znając z pierwszej ręki czym są kontuzje i jak to jest żyć z bólem - przede wszystkim stawiamy na zdrowie i długowieczność treningową.
Chyba każdy ceni sobie dobre samopoczucie i wysokie możliwości.
Cały system treningowy jest oparty na sprawdzonych rozwiązaniach i odpowiednim stopniowaniu trudności. 

Zostać cholernie dobrym trenerem

Pomożemy Ci zoptymalizować trening i zrozumieć, jak mieć więcej klientów, niż możesz przyjąć. Niezależnie, czy chcesz zarabiać więcej, czy mieć więcej czasu pracując kilka godzin dziennie.

Otworzyć własne studio

Zanim zacząłem tego uczyć, zrobiłem to sam. Mam swoje miejsce w słonecznym Sopocie. Moi podopieczni prowadzą dochodowe biznesy w małych gminach i wielkich aglomeracjach.

Dlaczego UGot2BeStrong?

Cześć,

Nazywam się Maciej Bielski i jestem założycielem UGot2BeStrong. Stworzyłem autorski system treningowy, ponieważ szukałem rozwiązania, który pomoże moim podopiecznym. Na co dzień pracuję w Studiu Treningowym, które otworzyłem wraz z moją żoną Asią w słonecznym Sopocie. Jestem ojcem trójki cudownych córeczek: Liliany, Anieli oraz Bianki. Jestem spełnionym ojcem, mężem, mężczyzną, trenerem i właścicielem rosnącego biznesu.
 
Ale nie zawsze tak było...
 
Wychowałem się w robotniczej dzielnicy Gdańska na przełomie lat 80-tych i 90-tych. To właśnie w tym środowisku nauczyłem się ciężkiej pracy oraz tego, że słowo oraz szacunek dla ludzi, to najważniejsze wartośći. 
 
Ukończyłem Gdańską Akademię Wychowania Fizycznego. Pracowałem jako nauczyciel WF-u oraz wykładowca.
Moją misją jest pomagać innym. Sam będąc sportowcem nie dostałem takiego wsparcia jakie teraz daję innym. 
 
Moje pierwotne założenie - ukończyć doktorat i zostać na uczelni.. jednak było to zbyt niepewne a mój szef stwierdził, że z moją charyzmą muszę pracować z ludźmi. Stąd droga trenera :)
W pierwszym miesiącu pracy jako trener personalny pozyskałem kilkunastu klientów, którzy wykupili ode mnie ponad 100 treningów. Kilka lat później otworzyłem jednego z pierwszych CrossfitBoxów. Następnie postawiłem całkowicie na rozwój. Uczyłem się od najlepszych i zainwestowałem kilka set tysięcy złotych w edukację. Stale pracowałem nad moim systemem. 
 
Zauważyłem, że tak naprawdę mało kto pragnie aby wyglądać jak kulturysta. Większość preferuje sylwetkę sportowca i idącą za tym wydolność, sprawność i siłę. Znalazłem swoje rozwiązanie. Stworzyłem je, a właściwie w wyniku mnóstwa eksperymentów, prób i błędów odkrywałem co działa.
 
Tak stworzyłem system UGot2BeStrong. Niesamowicie skuteczny system treningowy.
Jednocześnie jest to system pracy dla trenerów personalnych i branży fitness, który pozwoli Tobie i Twoim podopiecznym osiągać ponadprzeciętne rezultaty, zarabiać godziwe pieniądze i mieć czas dla przyjaciół, partnera, partnerki oraz rodziny, gdy zdecydujesz się ją założyć.

Jak powstawał i czym jest UGot2BeStrong?

Zacząłem od zrozumienia anatomii oraz eksperymentów z różnymi treningami na swoim ciele. Trenowałem sporty walki - ju-jitsu oraz zakochałem się w treningu siłowym.

Głodny wiedzy odkładałem pieniądze imając się różnych prac głównie fizycznych oraz w gastronomii. Tak odłożyłem ile trzeba i zacząłem edukację na AWFie. 

Jestem człowiekiem z misją. Chcę, aby każdy z nas niezależnie od wieku czuł się dobrze w swoim ciele. To wspaniałe uczucie, gdy wstajesz rano, czujesz się lekko i pełen energii, gdy nic Cię nie boli.

Zastanawiałem się czy możliwe jest, aby tak czuł się każdy z nas. 

Pracujac na sieciowej siłowni z dorosłymy od 20-tego do 70-tego roku życia oraz ucząc dzieciaki i nastolatków sportu w szkole publicznej szukałem metod, aby w krótszym czasie mieć lepsze efekty.

W pewnym momencie stałem się trenerem pierwszego wyboru. To o mnie pytali klienci, a ja nie miałem już czasu. Koledzy i koleżanki pytali mnie, jak to robię, a ja zawsze chętnie slużyłem radą. 

Gdy pojawiła się pierwsza moja córeczka, wiedziałem, że potrzebuję zmienić styl życia. Chcę mieć dla niej czas. Tak stworzylem Optymalizację Treningu i zacząłem pracować z kilkoma osobami na jednej godzinie za tą samą stawkę. 

Jak możemy Ci pomóc?

Otwierając swoje studio przeszedłem całą drogę od uzyskania finansowania. Zrozumienia jak zarządzać finansami, oszczędnościami, planować budżet, co kupić, w co inwestować. Stworzyłem również program szkolenia trenerów na własne potrzeby tak, aby moi trenerzy mogli zarabiać dobre pieniądze i mieć satysfakcję z pracy.

Zacząłem otrzymywać pytania na Facebooku i Instagramie - Maciek, jak to robisz? Jak prowadzisz zespół? Co robisz, że Twoi klienci pracują z Tobą po 7 lat i więcej, a u mnie odpadają po 10 treningach?

Tak rozwinałem system UGot2BeStrong. Stworzyłem Akademię Trenera. Zacząłem uczyć Optymalizacji Treningu oraz prowadzić każdego chętnego trenera do niezależności.

Razem z moim zespołem pomożemy Ci uwolnić się od sieciówkowego etatu i zacząć pracować oraz żyć na własnych warunkach.

Od czego zacząć?

1

Skorzystaj z bezpłatnych materiałów edukacyjnych

2

Weź udział w bezpłatnym szkoleniu

"Jak zacząłem zarabiać 3 razy więcej, będąc trenerem personalnym, bez zwiększania czasu pracy"

ZAPISZ SIĘ TUTAJ
3

Skorzystaj z kursów oraz programów szkoleniowych

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc: zdobyć kompetencje trenera personalnego i przejść całą drogę od "sieciówkowego etatu" do większych zarobków, niezależności i pracy na Twoich warunkach, a jeżeli o tym zdecydujesz, to w otwarciu Twojego własego miejsca.

Kto skorzysta

stosując kursy oraz metodologię pracy UGot2BeStrong?

Trening to proces - niezależnie od tego czy tyczy się ciała czy umysłu. To coś co wymaga tylko DWÓCH rzeczy: 
- CZASU 
- ODPOWIEDNIEJ ILOŚCI DOBRYCH POWTÓRZEŃ

Sam zaczynałem od eksperymentów na sobie. Byłem sportowcem amatorem i wyciągnąłem lekcje z każdej dziedziny treningu: 
- ze sportów walki nauczyłem się wartości takich jak: koordynacja, sprawność oraz znaczenie systematyczności i progresji 
- ze sportów siłowych wyciągnąłem dyscyplinę oraz możliwości zamiany i dopasowania
- z treningów kondycyjnych nauczyłem się kiedy należy próbować przekraczać granice

Mój system sprawdziłem przez ponad 13 lat pracy jako trener, gdzie moi podopieczni to nastolatkowie jak i 70 latkowie. Nieważne czy jesteś amatorem czy wracasz po kontuzji. 
Jeśli chcesz być atletą - UGot2BeStrong jest dla Ciebie. 

Wiele w mojej pracy można krótko określić cytatem Bruce’a Lee: 

Dlaczego to robię? Ponieważ mam trójkę córek i po pierwsze chcę, aby żyły w nieco lepszym świecie niż ten w jakim ja się wychowywałem. Po drugie, ponieważ uważam, że metoda UGot2BeStrong, to polisa ubezpieczeniowa na zdrowie dla każdego człowieka.

Naszą misją jest pomagać budować zdrowe nawyki, a trenerom pomóc uwolnić się od sieciówkowego etatu oraz zbudować dochodowy i satysfakcjonujący biznes w rosnącej branży fitness.

Dobrze pamiętam swój pierwszy dzień w pracy. Poczucie funkcjonowania w nowym miejscu. Pamiętam, jak rozwijałem się, aby być tym trenerem, który na każdej siłowni, czy sali treningowej ma pełny grafik. Zastanawiałem się przez lata co oddziela tych, co osiągają sukces w naszej branży, od tych, którzy rezygnują lub muszą mieć inną pracę, aby połączyć pasję z możliwością zapewnienia bytu sobie, czy swojej rodzinie. Przeszedłem drogę, którą i Ty idziesz.

Wiem, jak to jest zaczynać od zera, wiem jak to jest otworzyć swoją przestrzeń i wiem, jaki komfort daje otwarcie swojego miejsca. Pokażę Ci, jak wyznaczyć plan i przejść z miejsca, w którym obecnie jesteś, do miejsca, w którym chcesz być.

Dbamy o to, aby każdy znalazł coś dla siebie:

Współpraca indywidualna dla najbardziej wymagających, ambitnych osób, przedsiębiorców i sportowców.

Szkolenia online wraz z grupą wsparcia i spotkaniami na żywo z całym zespołem.

Stacjonarne wydarzenia szkoleniowe, wyjazdy rozwojowe i spotkania społeczności UGot2BeStrong, dla ceniących sobie kontakt na żywo.

Wsparcie ogromnej i stale rosnącej społeczności UGot2BeStrong - osób, którzy chcą od życia czegoś więcej. 

Liczby, nie słowa

Pomogliśmy ponad 1700 trenerom zrozumieć tajniki zawodu trenera personalnego, uwolnić się od sieciówkowego etatu oraz zbudować dochodowy i satysfakcjonujący biznes

Posłuchaj naszych klientów oraz podopiecznych i sam lub sama oceń nasze rezultaty. Zapoznaj się z +70 opiniami naszych zadowolonych klientów.

"Po 30 latach przenoszenia żelaza z punktu A do punktu B w pionie i poziomie i mając 46 lat nie sądziłem, że można jeszcze zaliczyć taki progres w zakresie: siły całkowitej, siły eksplozywnej, mocy i szybkości. Jestem zachwycony i bez względu czy na mistrzostwa trafie i na nich coś osiągnę okres pracy z Maćkiem to najlepsza rzecz jaka mi się przytrafiła w pracy z trenerem i pracy z ciężarami."

Maciej
Teliszewski

"Szkolenie Optymalizacja Treningu odmieniło zupełnie moje podejście do treningu i zarządzania czasem. Maciek na szkoleniu pokaże Ci, w jaki sposób możesz zarabiać 3-4 razy więcej lub jak pracować 3-4 razy mniej. Stosuję jego system od 4 lat i szczerze nie wiem mam pojęcia, jak mogłem kiedyś siedzieć na siłowni z klientami po 8-10h.."

Adam
Golonkiewicz

"Optymalizacja Treningu to najbardziej użyteczne szkolenie tematyczne na jakim byłem. Pomimo faktu, iż nie prowadzę dużo treningów personalnych z zakresu fitnessu/motoryki, to dzięki szkoleniu złapałem mnóstwo pomysłów na zarządzanie swoim biznesem, a przede wszystkim na zarządzanie czasem treningowym nie tylko swoich podopiecznych, ale również własnym. Polecam zarówno starym wyjadaczom w grze, jak i świeżakom, którzy dopiero stąpają na tym rynku i czują się osaczeni przez nadmiar wiedzy"

Łukasz
Truskolawski

Mamy więcej rekomendacji niż konkurenci klientów

SPRAWDŹ +70 OPINII

...lub umów się na bezpłatną konsultację, 

porozmawiamy i wspólnie sprawdzimy, czy i jak, jesteśmy w stanie Ci pomóc.
BEZPLATNA KONSULTACJA
Copyrights 2023 - Wszelkie prawa zastrzeżone UGot2BeStrong
checkmark-circle