Joanna Bielska

Trenerka przygotowania atletycznego

Przybliżę Wam trochę moją osobę: Samodzielnie trenuję od ponad 10 lat. Moja przygoda zaczęła się od tego, że sama chciałam schudnąć, zmienić swoją sylwetkę. Stopniowo wdrażałam aktywność fizyczną i zdrowe nawyki w życie. Zaczynałam od treningów w grupie, cardio i ćwiczeń siłowych. Po kilku latach kształtowania ciała treningiem i rozwijania tej pasji, postanowiłam zająć się tym zawodowo. Jestem trenerką z ponad 6-ścio letnim doświadczeniem. Przeszłam wiele certyfikowanych szkoleń w Polsce, a jednym z moich pierwszych mentorów był Maciej- tak, ten sam, który teraz jest moim mężem ;). Trenowałam atletycznie: rozwijając siłę, wytrzymałość,  kondycję czy gibkość. 

Brałam udział w szkoleniach z zakresu metodyki treningu atletycznego, planowania treningu, dwuboju, gimnastyki naturalnej czy kettlebell metodą Strong First. W Krakowie stworzyłam też projekt Office Movement, który ma na celu zaktywizowanie pracowników biurowych do systematycznych ćwiczeń, aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Projekt został przekazany w dobre ręce i z sukcesem działa do dziś. 

Początkowo, grupą moich podopiecznych byli głównie mężczyźni trenujący siłowo. Z czasem, pewnie przez moją ciążę i doświadczenie w tym temacie to równanie się odwróciło. Podczas ciąży kształciłam się w zakresie treningu dla kobiet w okresie okołoporodowym. Moje treningi stały się ukierunkowane na kobiety, sama dzięki pracy z fizjoterapeutką uroginekologiczną stałam się bardziej świadoma mojego ciała. Doświadczenie i wiedza w temacie treningu się dopełniły. Wszystko to, przełożyło się na pracę z kobietami. 

Dziś zajmuję się płcią piękną z wyboru i własnego doświadczenia. W treningu skupiam się na indywidualnych potrzebach oraz możliwościach każdej z moich podopiecznych. Stawiam na proste rozwiązania i ulepszanie podstaw. Uważam, że każda kobieta jest piękna dlatego może być także sprawna i silna. Pomagam też w kształtowaniu sylwetki, mimo, że czasem trzeba więcej jeść ;). Moje podopieczne dźwigają, skaczą, podciągają się, ale też ćwiczą dno miednicy i kręcą bioderkami. Wszystko to, dzieje się w naszym studiu treningowym, które prowadzimy wspólnie z Maciejem w Sopocie. Jest to miejsce stworzone od początku przez nas, dzięki czemu ma wyjątkowy styl i klimat. Swoją pracą wspieram kobiety, ich zdrowie, pewność siebie, samoocenę i ciało. Cieszę się, że mogę się w tym spełniać i rozwijać. 

Copyrights 2023 - Wszelkie prawa zastrzeżone UGot2BeStrong