Studio treningowe
UGOT2BESTRONG

Studio UG2BS to miejsce, które powstało z potrzeby i pasji. Jest to przestrzeń gdzie doświadczenie, wiedza i dobry humor wymieszane są z ciężką i systematyczną pracą.

Naszą misją jest przede wszystkim jakość. Tego co robimy nie da się łatwo opisać, ponieważ do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Niezależnie od wieku, płci czy poziomu sprawności mamy rozwiązania, aby pomóc Ci zostać lepszą wersją siebie. Bazujemy na tym co działa, a nie tylko ładnie wygląda czy jest w modzie. Mieszanka:

Treningu siłowego
Kondycyjnego
I sprawnościowego, ze szczególnym naciskiem na poprawność techniczną i jakość wykonania

Zaufali nam

Opinie naszych klientów

Na przestrzeni ostatnich kilku lat współpracowaliśmy zarówno za amatorami, jak i zawodowymi sportowcami w różnych dyscyplinach sportowych. Wielu naszych podopiecznych pozostaje we współpracy z nami na lata.

"Po 30 latach przenoszenia żelaza z punktu A do punktu B w pionie i poziomie i mając 46 lat nie sądziłem, że można jeszcze zaliczyć taki progres w zakresie: siły całkowitej, siły eksplozywnej, mocy i szybkości. Jestem zachwycony i bez względu czy na mistrzostwa trafie i na nich coś osiągnę okres pracy z Maćkiem to najlepsza rzecz jaka mi się przytrafiła w pracy z trenerem i pracy z ciężarami."

Maciej
Teliszewski

"Szkolenie Optymalizacja Treningu odmieniło zupełnie moje podejście do treningu i zarządzania czasem. Maciek na szkoleniu pokaże Ci, w jaki sposób możesz zarabiać 3-4 razy więcej lub jak pracować 3-4 razy mniej. Stosuję jego system od 4 lat i szczerze nie wiem mam pojęcia, jak mogłem kiedyś siedzieć na siłowni z klientami po 8-10h.."

Adam
Golonkiewicz

"Optymalizacja Treningu to najbardziej użyteczne szkolenie tematyczne na jakim byłem. Pomimo faktu, iż nie prowadzę dużo treningów personalnych z zakresu fitnessu/motoryki, to dzięki szkoleniu złapałem mnóstwo pomysłów na zarządzanie swoim biznesem, a przede wszystkim na zarządzanie czasem treningowym nie tylko swoich podopiecznych, ale również własnym. Polecam zarówno starym wyjadaczom w grze, jak i świeżakom, którzy dopiero stąpają na tym rynku i czują się osaczeni przez nadmiar wiedzy"

Łukasz
Truskolawski

Mamy więcej rekomendacji niż konkurenci klientów

SPRAWDŹ +70 OPINII

...lub umów się na bezpłatną konsultację, 

porozmawiamy i wspólnie sprawdzimy, czy i jak, jesteśmy w stanie Ci pomóc.
BEZPLATNA KONSULTACJA

Wyróżnia nas kameralna i rodzinna atmosfera

Studio treningowe UGOT2BESTRONG wyróżnia się na rynku rodzinną atmosferą oraz swego rodzaju bezpieczeństwem. U nas poczujesz się jak członek rodziny, któremu ufamy i w którego rozwój wierzymy od pierwszego treningu.

Nasze studio wyposażone jest w sprzęt, który daje możliwość rozwoju zarówno początkującym, jak i zaawansowanym sportowcom.

Komplet sprzętu siłowego marki Thorn Fit
Wszystkie niezbędne sprzęty do treningu kondycyjnego pod dachem
Specjalistyczne sztangi oraz maszyny, które pozwalają kontynuować trening mimo ograniczeń i kontuzji
Komfortową i kameralną przestrzeń na terenie hipodromu, gdzie korzystamy również z terenów zielonych

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek : pracujemy po umówieniu się na konkretne godziny z naszymi podopiecznymi. 

Sobota i Niedziela: zamknięte

+48 886 532 363

Nie jesteśmy "siłownią" gdzie można wejść z marszu i sobie poćwiczyć. Pracujemy tylko z umówionymi osobami.

Poznaj nas bliżej

Mamy wiedzę oraz niezbędne doświadczenie, by poprowadzić Twoją karierę sportową od pierwszego dnia treningu, do pierwszych sukcesów.

Copyrights 2023 - Wszelkie prawa zastrzeżone UGot2BeStrong
phone-handsetclock