Maciej Bielski

Założyciel / Szkoleniowiec

Maciej jest pasjonatem nauki o treningu oraz nauczycielem wychowania fizycznego z zawodu. Przygoda z przygotowaniem motorycznym była naturalną kolejnością podczas treningu sportów walki. Po skończeniu studiów kierunkowych oraz poznaniu swoich granic możliwości, stwierdził, że muszą być sposoby aby sięgać wyżej.

Zaczął samodzielnie szukać i syntetyzować wiedzę od największych i najbardziej utytułowanych trenerów, zawodników i całych ośrodków szkoleniowych zarówno z bloku wschodniego jak i USA. Na bazie tego doświadczenia ułożył swoją filozofię, która przekłada się na pracę z ciałem - czego odzwierciedleniem jest wszechstronna sprawność.

Z tego narodziła się misja, jaką kierował się zakładając Ugot2BeStrong - aby pokazać każdemu, kto będzie chciał spróbować jaki potencjał drzemie w silnym i sprawnym ciele oraz jak bardzo to wpływa na to jak twardzi oraz przydatni jesteśmy w codziennym życiu. W swoim studiu trenuje zarówno zawodowych sportowców jak i zwykłych śmiertelników, którzy chcą wzmocnić swoje ciało i zachować zdrowie i sprawność na lata.

"Wiem i wierzę w to, że każdy może być w dobrej formie - a to nie wymaga żadnego talentu. Nie ma tam drogi na skróty i nie oczekuj rezultatów pracy, której nie wykonałeś. Mogę pomóc Ci zajść dużo dalej niż myślisz, że to możliwe - tylko pamiętaj, że to Twoja robota."

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec 3 dziewczynek, właściciel Akity. Fan komiksów oraz mangi i dobrego gotowania. Fascynuje go kultura Japonii.

Copyrights 2023 - Wszelkie prawa zastrzeżone UGot2BeStrong